voucher

VOUCHER STAŘENÍ A DOZRÁVÁNÍ RUMU

PRODEJ:

  • pouze 99 poukazů
  • předprodejní cena 160 Kč za originální poukaz na 0,04l rumu (po otevření sudu 220 Kč do vyprodání zásob)

VYZVEDNUTÍ:

  • při koupi poukazu na našem baru zanecháte kontaktní informace ( e-mail nebo tel.) a v průběhu měsíce února 2012 Vám dorazí zprava, kdy bude slavnostně vylit tento sud a od tohoto dne si bude moci vyzvednout tento rum na našem baru!!

Poukazy jsou již k prodeji na baru Le Mirage-Újezd

Jinak k rumíku se bude podávat speciální čokoládový lanýž plněný krémem z našeho rumu pro dokonale vychutnání.

STAŘENÍ A DOZRÁVÁNÍ RUMU HAVANA CLUB ANEJO BLANCO

K myšlence zrání rumu jsme se dostali skrze starý soudek, který zůstal schovaný po dlouhou dobu kdesi ve sklepě...

Vysoká poptávka po rumech nás donutila nad tímto destilátem více přemýšlet a rozvíjet jeho uplatnění. Cílem nebylo vymyslet něco nového nebo úžasného, cílem bylo, aby stáří rumu, které deklaruje výrobce bylo podtrhnuto hmatatelným důkazem, a to dozráním o 1 další rok pod našim dohledem ...

Tímto započne dlouhá cesta, která vede skrze sud a rum do srdcí našich zákazníků!

Celá myšlenka je v tom, že naplníme speciálně upravené dubové sudy rumem Havana Club Anejo Blanco, který necháme po dobu jednoho roku zrát!

Sudy jsou vystaveny na barech a jejich obsah bude předem rozprodán našim zákazníkům. Část rumu bude ponechána a nabízena na našich barech jako zajímavost. Každý kdo si zakoupí část rumu, stane se vlastně i spoluvlastníkem části sudu. Po uplynutí nejméně jednoho roku bude každý majitel vyzván, aby si přisel vychutnat, svůj již dříve zakoupený rum, který po celou tu dobu čekal v sudu na baru.

Sudy pro naši potřebu jsou nové, vypálené způsobem heavy toast a více (3-4 mm výpal) o objemu 10l. Vyrábí je bednář Fryzelka, jehož rodina má dlouholetou tradici v tomto počínání (již od 1928), pochází z Bílých Karpat a pomáhá s ošetřováním sudů i v Karlovarské Becherovce.

Dřevo na sudy je cca 200 let staré, používají Valašský Dub z Bílých Karpat, dřevo vysychá asi 2 roky.

STAŘENÍ A DOZRÁVÁNÍ RUMU
Le Mirage na Facebooku
Copyright (c) 2009
LE MIRAGE