club info

Hudební klub Le Mirage v Lublaňské ulici byl otevřen v červenci 2002. Od té doby prošel několika drobnými rekonstrukcemi, které Vám, jak doufáme, zpříjemňují pobyt u nás. Celý prostor je opticky rozdělen do více částí:

  • Modrá místnost s DJ-skou stage je určena k intenzivnějšímu poslechu hudby
  • Červená místnost je určena k posezení a popovídání si s přáteli

Druhý klub Le Mirage na Újezdě byl otevřen v listopadu 2007. Kapacita klubu je podobná jako v Lublaňské, nabízí však členitější prostředí.

V Klubech Le Mirage si můžete poslechnout mnoho hudebních stylů, mezi nimiž dominují hlavně Breakbeat a Drum'n'Bass,Jungle, doplňuje je také Reggae, Dancehall, Hip Hop, R&B a další dle hrajících DJs.

Program na měsíc najdete vždy na těchto stránkách. DJs hrají každý den kromě neděle a začínají hrát po 20. hodině. Vstupné se nikdy neplatí. O své zážitky z klubu Le Mirage se můžete podělit na diskusní stránce.

Už při plánování klubů bylo hlavním hlediskem pohodlí našich zákazníků, a proto byly vybrány polohy v centru města na spojnicích dopravních tepen. V podvečer se k nám dostanete jak tramvajemi z všech koutů města tak i metrem trasy C (klub Lublaňská). Aby vaše cesta domů byla co nejpohodlnější, máte na výběr mnoho spojů, například noční tramvaje nebo autobusy, které vás rozvezou po celém městě. Takže po příjemném večeru u nás se i společensky unaveni dostanete rychle a snadno domů.

Dobře zásobené bary, skýtají širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů a především míchaných koktejlů za příjemné ceny. Nᚠsortiment je bohatý na různé druhy rumů, o kterých se dočtete podrobnější informace na speciálních rumových lístcích u našich barmanů.

  Promo foto  
Modrá místnost Bar Červená místnost
  Újezd bar  
STAŘENÍ A DOZRÁVÁNÍ RUMU
Le Mirage na Facebooku
Copyright (c) 2009
LE MIRAGE