djs

DJ GOLDSTAR

DJ GOLDSTAR www.etadjs.estranky.cz
www.myspace.com/djgoldstareta
www.idj.cz/goldstar

Norbert Goldstar k elektronické muzice přičichl ještě na základní škole(r.1991),kdy na pionýrském táboře s Yukimurou sjížděl německé techno kompilace a později,když ve svých 15ti letech navštívil "house party" v KD LÁDVÍ,a ještě později když ve svých 17letech(r. 1994)navštíví poprvé RADOST FX propadl definitivně kouzlu techna, acidu a hardtrance. Poté už navštěvuje pravidelné večírky ve Sluníčku, Barandovských terasách, Miš maši, Slováči, Alfě, KD Ládví a Radosti FX. Přibližně v roce 94 objeví vynil shop Disko duck a prozatím si tam chodí poslouchat vinily od Acid Orange,Tresoru atd.Své první desky kupuje u Loutky ve "Školské" a v Disko ducku na Zámeckých schodech.Z počátku inklinuje k holandskému soundu,detroit technu,acidu a německému hardtrancu.V roce 1997 začne kupovat techno desky a vyžívá se v minimalovém zvuku od J.Millse,Ch.Vogela,Pascala FEOSe,J.Atkinse 1996- zakládá sound system eta djs(nyní FRONTALL), který se v roce 2001 rozpadne a na nějakou dobu do r.2004 o sobě Goldstar nedává vědet. 2004-Začíná hrát po pražských klubech.Uskuteční svou první akci pod hlavičkou etadjs ACID MOVIE NIGHT,tentýž rok se ujme produkce v žižkovském klubu guru a začíná rozšiřovat svůj recordbag lomenými beaty,tudíž kromě techna a houseu hraje jungle,breakbeat a electro. V roce 2005 naplno rozjíždí svůj projekt etadjs a kromě pořádání akcí(TECHNO KONGRES,ETA EXPERIENCE,ACID FORCE,FREE HOUSE WEEKEND, DUBTECH) hraje individuálně po pražských a mimopražských klubech a barech.

V současné době od něj můžete slyšet převážně funky,soul,latino, afrobeat,futurejazz,bigbeat,breakbeat,drum´n´bass,dubstep,electro a Asian underground. Tyto všechny hudební vlivy zapojuje do svých setů a především po několikaleté zkušenosti za djským pultem dbá na to,aby se lidi kteří si jej přijdou poslechnout pořádně bavili.

TOP 10 (03/09)
01-M.Donutil+I.Bittová-Zabili
02-Natacha Atlas-Leysh Nat'arak
03-Feature cast-Funky white brother
04-Bob Marley-Could you be loved
05-Skeewiff-Little spot of soul
06-Beatconductor-Senor blues
07-Audioweb-Policeman skunk(Freestylers out mix)
08-Kraftwerk-Trans-Europe Express
09-The Fantastics!-Give it up or turnit a loose
10-Kaleta a Zozo afrobeat-Get up

 

DJ Yannick - Jan Havelka

DJ Yannick - Jan Havelka www.myspace.com/djyannick
+420775913883

Energicke, plne electro progressive techy – mininal house, zlomenych i rovnych beatů, tak lze ve stručnosti popsat sety DJ Yannicka. Počatky jeho hraní se datuji od roku 1998. Vidět a slyšet ho můžeme nejen v četnych pražskych klubech jako napřiklad Roxy, Chapeau Rouge, Le Mirage, Central Station, Bukanyr, Cafe Amsterdam, Akropolis, ale take v klubech prakticky po cele česke republice. V minulosti vystoupil na akcich po boku Djs Vitalic, Tom Middleton, Raul Rincon, Lee Buridge, Rennie Pilgrem, Nathan Coles, Tayo, nebo Freestylers.

Rezidence:
Chapeau Rouge_Breakpoint
Central Station_Domino Lego
Cafe Amsterdam_Tulip
Roxy Praha_Midweek Lounge
Le Mirage_All night Long

TOP 10_April_2009

Adam Shaw_Far Cry
Oliver Koletzki_Requiem
Eyerer&Namito_Feuersee
Mason_Kippschwinger
Aril Brikha_Winter
Christian Fischer_Lightener
Compuphonic_Mastermind
Bryant Zentz_Lokjaw
Simian Mobile Disco_Sleep Deprivation (Simon Baker Remix)Jon Rundell_Manalive (original mix)

 

DJ Ketan

DJ Ketan www.djketan.com

Všestraný dj a producent hrající převážně funky/tech house, loungehouse, minimal, ale také DnB a liquid funk. Má slabost pro oldshool house a je jeho velkým sběratelem. Začínal v letech 97/98.

 

DJ Brada

DJ Brada http://www.breakbeat.cz/czdjs_profil.php?id=12&jazyk=cz

 

DJ Toner

DJ Toner

www.myspace.com/tonerlive

 

Dj Daj

www.myspace.com/ktabzhsoundsystem

 

Dj Kromar

www.myspace.com/kromarktasoundsystem

 

Dj Neighbour - Daniel Hanuš

styl-dnb,liquid funk, hraju od 2008

 

Dj Kenny

http://breakbeat.cz/czdjs_profil.php?id=35&jazyk=cz

 

DJ C.N.B

http://www.myspace.com/djcnb
http://www.drumandbass.cz

 

DJ GHOST

DJ GHOST www.myspace.com/djghostni
www.myspace.com/nidentita

 

Dj LKS

Dj LKS http://www.myspace.com/dj_lks tel: 774 417 975

 

DJ Bedna

basswood sound system, jungle/drum'n'bass, www.basswood.cz

 

Dj Rich

(Bass Beast crew)
http://www.bassbeast.cz/

Bio: Člen legendárního pražského SoundSystému BASSBEAST. Dj Rich scénou brouzdá se svým bagem již pěknou řádku let. Jungle & dnb ho zaujal už na přelomu roku 1995-96 ale svůj sen o djování si uskutečnil koncem roku 1999. Na začátku roku 2000 stál u zrodu převážně junglové BassBeast crew, ve které působí do teď. Zaměřuje se převážně na ragga jungle a old school jungle, ale v jeho setu jsou k slyšení i různé podoby dnb. Zahrál i na parties na kterých vystupovali zvuční dj´s (Aphrodite, Mickey Finn, Loxy, Rcola, Krinjah, Dj K, Drumsound, Phantasy, Debaser, Shy Fx, Benny Page, Generation dub, Mz Revolution, Riply a Kid Kameleon a mnoho dalších... ).

Mix (léto 2008): http://www.snowandbass.com/www/richone_bassbeast_crew.mp3

 
STAŘENÍ A DOZRÁVÁNÍ RUMU
Le Mirage na Facebooku
Copyright (c) 2009
LE MIRAGE